• Demir’in ilk doğum günü partisi

  Demir Snoopy Parti - Bulut Parti

  Demir’in annesi Deniz Hanım ve babası Mert Bey Fenerbahçe renklerinde, sarı lacivert bir tema çalışılmasını istediler ama Fenerbahçe logosunu kullanmayacaktık. Eğlenceli bir tema olmasını da istiyorlardı. Snoopy yi çok sevdikleri için, temada kullanılacak olan karakter olarak da Snoopy seçtik.  Demir’in ilk doğum günü partisiydi ve arada partiyi ertelemek zorunda kalsak da sonunda kutlamayı başardık.

  Demir için sarı lacivert Snoopy teması çalıştık. Panoda elinde uçan balonlar olan bir Snoopy vardı ve balonlara da Demir 1 yaşında yazdık. Demir’e özel Snoopy kartları hazırladık, her bir kartta Bulut parti olarak Demir için dileklerimiz yazıyordu. Bu kartlar temanın bütünleyici parçalarıydı.

  Parti günü Demir papyonu ile çok yakışıklıydı. Bir çok 1 yaş çocuğun aksine, Demir erken yürümüş bir bebek. Ve parti boyunca kurulmuş oyuncak gibi yürüdü ve bizi eğlendirdi. Yine herkesin mutlu olduğu bir parti oldu.

  Snoopy parti Demir ve ailesi-ilk doğum günü partisi

  Papyon takmış yakışıklı Demir, sevgili annesi ve babası ile poz veriyor

  Snoopy Parti - Demir için dileklerimiz - Bulut parti

  Bulut parti olarak Demir için dileklerimizi Snoopy temalı dilek kartlarına yazarak temamızda kullandık. Biz böyle ayrıntıları çok seviyoruz ve anlamlı buluyoruz

  Demir ve ailesi komik gözlüklerle-Bulut Parti

  Deniz Hanım ve Mert Bey Bulut partinin komik gözlükleri ile poz verirken.

  Demir’in ilk doğum günü partisi için hazırlanmış Snoopy pastası. Biz çok sevdik.

  İlk doğum günü partisi ve ilk pasta. Ve beklenen sonuç, bu pasta o kadar lezzetli bir şeymiş ki tamamını yemek istiyorum :)

  Bu fotoğraf net çıkmamış ama yine de koymak istedik. Demir dişlerini göstere göstere o kadar güzel gülüyor ki . Sanırım yediği pastanın tadına da bayıldı :)

  Demir 1 yaşında balonları. Panonun solunda Demir için hazırladığımız özel Snoopy kartları

  Snoopy parti dogum gunu annesi

  Doğum günü annemiz Deniz Hanım. Demir in ilk doğum günü partisinde bıyık photo boothları ile poz verirken

  Demir Snoopy Partisi - Bulut Parti Ankara

  Demir ilk doğum günü partisinde yine kucakta poz veriyor

  Snoopy parti - parti malzemeleri

  Demir’in Snoopy temalı ilk doğum günü partisinin parti malzemeleri, peçeteleri, çikolataları, şekerleri, hediye kovaları…

   

   

  Paylaşmak İster misiniz?