• Angry Birds Temalı Doğum Günü Partisi – Brunch

   

  Toprak’ın 4 yaş partisi için annesi Özge Hanım ile görüşürken temaya hemen karar veremedik. Toprak önce Minions partisi istemişti, sonra fikir değiştirdi ve Angry Birds temasınında karar verdi. Biz de Toprak için Angry Birds temalı doğum günü partisi hazırladık.

  Toprak’ın ailesi misafirlerini güzel bir Brunch ile ağırlamayı tercih etti. Bizce de çok iyi bir seçimdi, kış olmasına rağmen güneşte kendini bolca gösterince herkes partiden gerçekten çok keyif aldı. Brunch partileri özellikle anne babaların kendi arkadaşlarını davet edecekleri partilerde oldukçe iyi bir tercih oluyor. Partiye katılan konuklar da oldukça eğlenceliydi. Toprak için hazırladığımız Photo Booth lar ve dükkanımızdaki gözlük, şapka, maske gibi malzemerle bol bol ve eğlenceli fotoğraflar çektirdiler. Özge Hanım ve eşi partiden son derece memnun olarak, seneye görüşmek üzere diyerek ayrıldılar. Angry Birds temalı doğum günü partisi de iti bir seçimdi.

  Toprak 4 yaşını Angry Birds temalı bir doğum günü partisi ile kutladı

  Brunch partimizdeki lezzetli ve sıcacık pancake ler

  Angry Birds temasına uygun hazırlanan kahvaltı masasının bir bölümü. Temalı ve Toprak’ın ismine özel bardak giydirmerler, peçetelikler, yiyecek etiketleri

  Torak Angry Birds doğum günü pastası ile poz verirken. Angry Birds temalı doğum günü partisine yakışan bir pasta

  Toprak Angry Birds tişörtü ile annesi Özge Hanım’ın kucağında kaç yaşına girdiğini gösteriyor

  Toprak anne ve babasıyla doğum günü pastasını keserken

  Photo boothlar ile bol bol fotoğraf çektiren misafirlerimizden

  Misafirlerimiz fotoğraf çekinirken

  Kış partisinde güzel havayı bulup bahçede hava alan ve eğlenen misafirlerimiz

   

  Eğlenmenin yaşı yok değil mi ?

   

  Paylaşmak İster misiniz?