ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

hizmet_birthdayÇocuklarımız için kendilerini özel hissedecekleri ve eğlenecekleri doğum günü partileri isteriz. Bulut Parti olarak Ankara’da nezih bir ortamda çocuğunuz ve sizin için keyifli, konsept doğum günü partilerini düzenliyoruz. Temalı doğum günü partileri yapıyoruz. Tüm partiler kişiye özel partiler dir. Hazırladığımız temalardan birisini seçebililir veya çocuğunuzun istediği temayı ve ortamı baştan yaratabiliriz. Çocuklarımız için öncelik hep eğlencedir. Miniklerimize hijyenik ve güvenli oyun salonumuzda profesyonel animatörler eşliğinde sunduğumuz oyunlar, pinyatalar, top havuzumuz, tırmanma duvarımız, müzikler ve danslar ile heyecan verici bir doğum günü yaşatıyoruz. Çocuklar eğlenirken siz de özenle hazırlanmış konforlu oturma alanımızda konuklarınızla birlikte çayınızın, kahvenizin, birbirinden lezzetli ve kaliteli ikramlarımızın tadını çıkarabileceksiniz.Bir yaş (1 yaş) doğum günü partilerinizde de en özel ortamı hazırlamak için uğraşıyoruz. Ayrıca dış mekan doğumgünü parti organizasyonu konusunda hizmet vermekteyiz. Kişiye özel parti malzemeleri hazırlamaktayız.

BABY SHOWER

hizmet_babyshowerMinik Bebeğinize kavuşmanıza çok az kaldığında, O’na bir “Hoşgeldin Partisi” Baby Shower partisi düzenlemek ister misiniz ? Ailenizin yeni üyesinin gelişini sevdiklerinizle kutlayacağınız Baby Shower organizasyonu size özel, keyifli, ayrıcalıklı ve süprizlerle dolu olması, yıllar sonra da hatırlayacağınız çok özel bir kutlamaya dönüşmesi için çalışıyoruz. Mekanımız bir Cafe gibi tasarlanmış nezih ve kaliteli ortamı ile Baby Shower partieri için idealdir. Ayrıca sizin ve doğacak kızınız / oğlunuz için hazırlanan size özel temalı süslemeler ile ortam tamamen size özel olacaktır. Misafirlere sunulacak lezzetli ve kaliteli ikramları , süprizleri , eğlenceli oyunları ve diğer tüm detayları sizin yerinize düşünüyoruz. Siz sadece keyif alın, minik bebeğiniz büyüdüğünde, onun ile paylaşabileceğiniz keyifli birçok fotoğraf, hediye, anı biriktirin. Ayrıca evinizde veya dış mekan Baby Shower organizasyonlarınız da parti organizasyonu ve parti malzemeleri konusunda yardımcı olmaktayız.

DİŞ BUĞDAYI

Bebeğinizin ilk diş çıkarmasını tüm sevdiklerinizle birlikte yapacağınız bir kutlama ile taçlandırmak mı istiyorsunuz? Eski bir Türk geleneği olan Diş buğdayı kutlamalarında, nezih ortamımızda özel süslemeler ve birbirinden lezzetli ikramlar ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bulut Parti’de diş buğdayı kutlamaları en az doğum günü partileri kadar eğlenceli ve unutulmazdır.

YETİŞKİN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Doğum günü kutlamalarının yaşı yoktur. İster 18, ister 40, isterseniz 90 yaşında olun, hepsi özel bir kutlamayı hak eder. Sıcak, samimi, sadece size ait ve sizin için süslenmiş bir mekanda, birbirinden lezzetli ikramlarımız eşliğinde yeni yaşınızı çok şık ve özel bir şekilde kutlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz konsepti siz anlatın, biz sizin için yaratalım.

ÖZEL DAVET ve ORGANİZASYONLAR

Kurumsal: Toplantılarınızı, eğitimlerinizi şirket dışında farklı bir ortamda organize etmek isterseniz, şık mekanımızda lezzetli ikramlarımız ile size konforlu ve keyifli bir ortam sunuyoruz. Özel Davet: Evinizde vereceğiniz tüm davetleri sizin yerinize organize edebilir, konforlu ve şık salonumuzda konuklarızı lezzetli ikramlarımız eşliğinde ağırlayabiliriz. Siz de detaylarla yorulmadan sadece konuklarınızla ilgilenebilirsiniz.Hastane odası süsleme, mevlüt gibi özel günlerinizde de yanınızdayız.