• Ceren & Kaan’ın 7 yaş doğum günü partisi

  SONY DSC

  Ceren ve Kaan, parti evimize adını veren Bulut’un okuldan sınıf arkadaşları. Onlar da 7 yaş doğum günlerini birlikte parti evimizde kutlamaya karar verdiler, biz de çok mutlu olduk :)

  İkili doğum günlerinde iki çocuğumuzu da mutlu edecek bir tema bulmak genellikle sorun oluyor. Özellikle kız ve erkek ortak partilerde zorlanıyoruz. Bu partide Ceren baykuş detaylı çok güzel bir kostüm beğendiği için baykuş teması istiyordu. Kaan ise Angry Birds teması istiyordu. Biz de ikisini de mutlu edecek şekilde iki temaya da uygun bir parti hazırladık. Bulut Ankara çocuk parti evi olarak temalarla oynamayı seviyoruz.

  Nasıl bir tema yapabileceğimizi biraz düşündük. Angry Birds ve Baykuş’un ortak özelliği ikisinin de kuş olması. Biz de bu noktadan yola çıkarak doğa desenli bir pano hazırladık. Panoyu ellerimizle boyadık, çocukların isim ve yaşlarını temaya uygun tabelalara yazdık, gerçek dallar kullandık, dalların üzerine kuşları yerleştirdik. Sonuçta hem biz hem de annelerimiz temadan çok memnundu. Bardak giydirme, peçete ve diğer tüm detaylar doğa desenli oldu.

  Partimizde herkes temalı giyinmişti ve çok şıktı. Ceren’in kostümü çook yakışmıştı. Tişörtler’i Sinem Hanım Eskişehir’de yaptırtmıştı, hepsi temalı ve partiye çok uygundu. Herkesin mutlu bir şekilde ayrıldığı bir parti geçirdik.

  Ceren’in baykuş temalı kostümüne bayıldık, şapkalı tacı eldivenleri ile süperdi. Hem kostüm çok güzeldi, hem de güzel Ceren’e çok yakışmıştı. Ankara çocuk parti evi

  Kaan Angry Birds temalı tişört giymişti ve çok yakışıklıydı.

  SONY DSC

  Sinem Hanım, Bilge Hanım ve ben. Bu da anneler pozumuz….

  Bilge Hanım, oğlu ile takım tişört giymişti. Bu da anne oğul parti pozu…

  Sinem Hanım, sevgili Ceren ve küçük oğlu Baran ile parti pozu veriyor

  Bizim Bulut ve Kaan. Bulut Thor maskesi, Kaan’da kral tacı ile…. Bulut Ankara çocuk parti evi klasik pozlarından

  Kaan ve Ceren onlara hazırladığımız fotoğraf maskeleri ile poz veriyor. Ankara çcouk parti evi

  Temalı bardak giydirmeler, masa atıştırmalıkları ve şeker kavanozları. Bulut Ankara çocuk parti evi parti hazırlıklarından

   

   

  Paylaşmak İster misiniz?