• Monster High Temalı Doğum Günü Partisi

  Defne Su ve ailesi Ankara’ya yeni taşınmışlardı, yeni şehirlerinde ilk doğum günü partileri olduğu için çok heyecanlıydılar. Tema seçiminde hiç zorluk yaşanmadı çünkü hem Defne Su hem de annesi Pınar Hanım Monster High bebeklerini çok seviyordu. Hatta Pınar Hanım Monster High karakterlerini kızından daha çok sevdiğini, özellikle Draculaura’ya bayıldığını söyledi. Dolayısıyla tema olarak Monster High dışında bir şey seçmek olmazdı.  Monster High partilerini birbirinden çok farklı şekilde çalışabilirsiniz. Özellikleri, renkleri bir birinden farklı bir çok karakter var. Biz özellikle bu pembe siyah konsepti çok sevdik.

  Pınar Hanım tema seçiminden hemen sonra kostüm almaya gitti, Su annesinden bu güne özel izin alarak makyaj yaptı. Şehir dışından gelen misafirlerin de katıldığı Monster High temalı doğum günü partimiz çok eğlenceli geçti. Bulut doğum günü parti evi kız partilerinden, bizce en güzellerinden birisi oldu.

  Parti masasını süsleyen Monster High kızları

  Defne Su Monster High kostümü ile poz verirken – Bulut doğum günü parti evi tema masasında

  Defne Su ve anne Pınar Hanım, Draculaura baskılı pastası ile

  Monster High renklerinde karakter çerçeveleri – Bulut doğum günü parti evi

  Ghoulia fotoğrafı ve Defne Su için hazırladığımız Montster High temalı kitap ayıracı hediyelikleri. Bulut doğum günü parti evi hediyeliklerinden.

  İştahla yemek yiyen, paylaço ile eğlenen çocuklarımız doğum günü parti evi çocuk masamızda

   

  Paylaşmak İster misiniz?